L5D wint juryprijs LoS for kids

Elk jaar opnieuw maken de leerlingen uit het 5e leerjaar, zowel van onze school als van andere scholen, op een actieve en leerrijke manier kennis met het LoS (Lochristi Sierteeltmuseum) en de sierteelt. Ze krijgen daarbij ook de opdracht om een klassikaal kunstwerk rond sierteelt te maken. Dit jaar gingen 9 klassen de uitdaging aan, maar slechts 2 konden een prijs wegkapen en daarin is onze klas L5D van juf Ine geslaagd. L5D mocht gisteren namelijk de felbegeerde juryprijs in ontvangst nemen en werd door het LoS getrakteerd op lekkere Lootse bloemetjes.

Het kunstwerk van L5D, winnaar juryprijs:

De kunstenaars:

Voor de publieksprijs ontving het LoS dit jaar in totaal 701 stemmen, een record! De winnaar daar is De Sprankel, die zichzelf daarmee opvolgt als Sierlijkste klas van Lochristi. Hier behaalden onze klassen L5D en L5A respectievelijk de 3e en 6e plaats. Knap!

  1. De Sprankel: 207 stemmen
  2. De Wegwijzer 5B: 121 stemmen
  3. GBS Lo 5D: 103 stemmen
  4. De WegWijzer 5A: 77 stemmen
  5. Sint-Jozef 5A: 73 stemmen
  6. GBS Lo 5A: 55 stemmen
  7. Sint-Jozef 5B: 43 stemmen
  8. Sint-Elooischool: 15 stemmen
  9. Sint-Jozef 5C: 7 stemmen

Een hele dikke proficiat aan alle leerlingen van L5A en L5D én aan hun juffen, juf Silke en juf Ine. De kunstwerken krijgen binnenkort een plaatsje op onze school.

Het kunstwerk van L5A:

De winnaar van de publieksprijs, De Sprankel:

 

You may also like...