Directie

Chris Van Calenberge,

directeur

 

 Christi van Aerschot,

adjunct directeur

 

 

Administratie

Els Naudts

Els Naudts

 

Guido Verhofsté

 

 

Female

Ruth De Buysscher,

busbegeleiding

Kleuterschool

  CarolineStevelinck

Sandra Bolders & Caroline Stevelinck,

peuterklas

 KarinaVerschaffel

Karina Verschaffel,

kinderverzorging

 

 

Ann Pieyns,

eerste kleuterklas A

Els Matthys,

eerste kleuterklas B

  

An Van Hecke,

eerste kleuterklas C

          Magalie De Meyer

Chantale Versijpt & Kimberly Duyck,

tweede kleuterklas A

         Magalie De Meyer

Brigitte Haentjens & Kimberly Duyck,

tweede kleuterklas B

 

      Magalie De Meyer

An D'Hooge & Kimberly Duyck,

tweede kleuterklas C

nancy vdvoorde

Nancy Van de Voorde,

derde kleuterklas A

 Female

Carine Foncke,

derde kleuterklas B

 Nathalie Meeuws CarolineStevelinck

 Natalie Meeuws & Caroline Stevelinck,

derde kleuterklas C

 

Lagere School

DeirdreDeCooremeter

Deirdre De Cooremeter,

1A

Ann Van den Berghe 2  MaaikeVereecken

Ann Van den Berghe & Femke Buyle,

1B

KathyDeCock

Kathy De Cock,

1C

   

Caroline Vermeersch & Jessica D'Hondt, 

2A

Hilde Van Petegem,

2B

 

Luc Dhont, 

2C


5A IbrichDeBaene klein   

Ibrich De Baene & Jessica D'Hondt,

3A

robin  

 Robin Verschuere,

3B

Cristine Poppe,

3C

   

Natacha Van Den Broeck,

4A

  MaaikeVereecken

Wilfried Smet & Birgit Lybaert,

4B

Sabine Pasques,

4C

 

 

    Melissa De Sweemer 2

 Melissa Desweemer,

4D

Els Vercauteren

Ine Sey,

5A

 


Els L'Ecluse,

5B

5C KarenWatteuw klein

Karen Watteeuw,

5C

Silke

Silke Poelman,

5D

  

Ellen Van Doorsselaere,

6A

An Van Laere,

6B

MaaikeVereecken

Maaike Vereecken,

6C

Female

Stéphanie Van Buyten,

6D

 

Leermeesters

Nancy Raes,

Katholieke godsdienst

 Kemal Isci,

Islamitische godsdienst

Helena Duiverman,

niet-confessionele zedenleer

Isabelle Schatteman, 

Katholieke godsdienst

 Tuur Decooremeter

Tuur De Cooremeter,

bewegingsopvoeding lager

 

Kathelijne De Paepe,

bewegingsopvoeding lager


Alex Dewardt,

bewegingsopvoeding lager

 

Hemmy Iyavoo

Hemmy Iyavoo,

bewegingsopvoeding kleuters

 

 

 

Zorgteam

 Lieve Coppens

Lieve Coppens,

zorgcoördinator lager en zorg in L6

  

Sophie De Geest ,

zorg in L1 & L4

2C JessicaDhondt

Jessica D'Hondt,

zorg in L2 & L3

 Inge De Rycke,

zorg & zorgcoördinator kleuters

Female 

Machteld Decloedt,

zorg in L5

 CarolineStevelinck

Caroline Stevelinck,

zorgkleuters

ICT-coördinatie

   

Bert Schollaert

Bart Decoster,

ICT-coördinator